سبد خرید 0
  فروشنده شوید

  چه کسانی میتوانند در مرکز فروشندگان خدمت یدک، فروشنده باشند ؟

  خدمت یدک پلتفرمی تحت عنوان مرکز فروشندگان خدمت یدک، فراهم کرده است تا فروشندگان مختلف از قبیل برند های معتبر، فروشندگان خرد و کلان، صاحبان مشاغل و کسب و کارهای کوچک و هر شخصی که محصول و کالایی برای عرضه و فروش دارد، بتوانند کالاهای مختلف خود را بصورت اینترنتی و انلاین را در این پلتفرم در معرض دید چندین هزار بازدیدکننده گذاشته و بفروش برساند. فروشندگان پلتفرم مرکز فروشندگان خدمت یدک می توانند به 2 شکل فعالیت نمایند : در قالب فروشنده حقیقی و یا فروشنده حقوقی.

  1- فروشنده حقیقی: هر فرد حقیقی که دارای خصوصیاتی منحصربه فرد خود مانند نام، نام خانوادگی، تاریخ تولد، کد ملی، شماره شناسنامه و غیره باشد.

  2- فروشنده حقوقی: موسسات یا شرکت هایی که بعد از طی مراحل قانونی خاص ثبت می شوند و دارای مشخصاتی مانند نام شخص حقوقی، تاریخ ثبت، شماره ثبت، کد شناسایی، کد اقتصادی، موضوع فعالیت و غیره می باشند.

   

   

  چه مدارکی برای ثبت‌نام در مرکز فروشندگان خدمت یدک نیاز است؟

   


  سایر مدارک مورد نیاز برای فروشنده‌ی حقیقی:

   

  سایر مدارک مورد نیاز برای فروشنده‌ی حقوقی:

   

   

  خدمت یدک چه خدماتی را برای فروشندگان ارائه میدهد؟

   

   

  قوانین و مقررات فروش در سایت خدمت یدک چیست؟

  از آنجایی که هر سایت فروشگاهی در دنیا برای خود قوانین و مقررات مخصوصی دارد خدمت یدک نیز یکسری قوانین و مقررات برای فروش دارد که برای فروشنده شدن در سایت خدمت یدک قبول و رعایت آنان الزامی و اجباری می باشد بگونه ای که تا این قوانین را نپذیرید پنل فروشندگی شما تایید نمیشود. البته این قوانین خیلی هم سختگیرانه نمی باشد و صرفا جهت افزایش کیفیت فروش در فروشگاه می باشد که به تبع ان هم مشتری راضی میشود و سود می برد و هم فروشندگان خدمت یدک و هم تیم مدیریتی خدمت یدک موفق می شود. لازم به ذکر است که این قوانین در مقاله‌ای تحت همین نام در وب سایت مرکز آموزش فروشندگان خدمت یدک گرد آوری و تنظیم شده است. توصیه می نماییم که حتما مقاله قوانین و مقررات فروش در سایت خدمت یدک را جهت آگاهی از قوانین فروش در سایت خدمت یدک، با دقت کامل مطالعه کنید.

  بازگشت به بالا