سبد خرید 0
  تبلیغات در خدمت یدک

   

  ــ خدمتی جدید از خدمت یدک:


  خدمت یدک به همراه خدمت نت یک جایگاه تبلیغاتی مناسب با فعالیت شما و متناسب با بودجه و هزینه و هدف شما در اختیار شما قرار می دهد. جایگاه های تبلیغاتی خدمت یدک و خدمت نت مکان مناسبی برای معرفی برند و نام تجاری شما به چندین هزار کاربر بازدیدکننده از سایت می باشد تا بهترین بازدهی و اثربخشی برایتان حاصل گردد.

   

  ــ هزینه تبلیغات خودتان را بهینه کنید:


  با ثبت سفارش تبلیغات در خدمت یدک، به مراتب هزینه تبلیغات خیلی پایین تری در قیاس با تعرفه و هزینه های سنگین تبلیغات در بیلبوردها و رسانه های صوتی و تصویری پرداخت می کنید. تبلیغات در خدمت یدک هوشمندانه و مرتبط است بدین معنی که اگر محتوای صفحاتی متناسب با هدف تبلیغات شما باشد تبلیغ تان در آن صفحه یا صفحات در معرض دید کاربران قرار می گیرد. از مزیت های این روش این است که میتوانید مخاطبان خود را با توجه به علاقه مندی دقیق هدف گرفته تا بتوانید از بازدید بالای کاربران سایت خدمت یدک بیشترین استفاده را ببرید.

   

    برای هماهنگی و ثبت سفارش تبلیغات و موارد مربوطه با شماره 77474243 021 تماس حاصل فرمایید.

   

   

  دربخش زیر، محل قرارگیری بنرهای تبلیغاتی را مشخص نموده ایم تا بر اساس نیازتان بتوانید یکی از جایگاه های بنر تبلیغاتی را انتخاب نمایید :


  تبلیغات بنری در دنیای اینترنت بسیار پرکاربرد می باشد تا جایی که یکی از محبوبترین و پرکاربردترین انواع مدل تبلیغات بوده که شاید دلیل ان این باشد که اولین نوع تبلیغات در فضای اینترنت است. در تبلیغات بنری: نام، لوگو، تولیدات، خدمات شرکتها و اشخاص به روشهای گوناگون نمایش داده میشود. این کار به کمک کادرهای تبلیغاتی با اندازه های استاندارد ( که این استاندارد میتواند توسط سایت و بنا به نیاز مشتری تغییر یابد ) در مکان های مختلف سایت قرار میگیرد که به صورت تصویر، انیمیشن و متن به صورت چند لایه قابل اجرا و نمایش است.

  با کمی جستجو در اینترنت خواهید دانست که تبلیغات بنری نقش بسیار زیادی در برندینگ و معروف شدن نام های تجاری تا کنون ایجاد نموده است.

  در نتیجه میتوان گفت :

  تبلیغات بنری در وب سایت های پربازدید یک روش مطمئن برای افرادی که به تبلیغات اینترنتی پرداخته اند میباشد. یکی از نکاتی که تبلیغ کنندگان در در دنیای اینترنت باید به آن توجه کنند این است که بازخورد تبلیغات اینترنتی با گذشت زمان مشخص میشود.

  بازگشت به بالا